-
Brand: Wildwood KidsThe Elephant teether is made from Beechwood and food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew on as it won't splinter. The combination of the chewy...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per
-
Brand: Wildwood KidsThe Elephant teether is made from Beechwood and food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew on as it won't splinter. The combination of the chewy...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per
-
Brand: Wildwood KidsThe Elephant teether is made from Beechwood and food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew on as it won't splinter. The combination of the chewy...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per
-
Brand: Wildwood KidsThese octagonal teethers are made from Beechwood with your choice of silicone ring design. They are made from food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per
-
Brand: Wildwood KidsThese octagonal teethers are made from Beechwood with your choice of silicone ring design. They are made from food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per
-
Brand: Wildwood KidsThese octagonal teethers are made from Beechwood with your choice of silicone ring design. They are made from food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per
-
Brand: Wildwood KidsThese octagonal teethers are made from Beechwood with your choice of silicone ring design. They are made from food grade silicone beads which are attached with a strong nylon cord. The beech wood is a hard wood which is safe for baby to chew...
- $20.00
- $20.00
- Unit price
- per